Про нас

Паркетні роботи у Львові та Львівській області за помірними цінами.

Паркет – одне з найбільш якісних і затребуваних підлогових покриттів. Натуральні матеріали, що використовуються при його створенні, надають підлогам зі струганих планок все більшу популярність.

Про нас

Основними властивостями паркетної підлоги є не тільки його естетичний зовнішній вигляд і довгий термін служби, але й гарна звукоізоляція і мала теплопровідність, які залежать здебільшого від матеріалу, з якого виготовлений паркет. Переважно в якості деревини для такого підлогового покриття використовуються дуб, червоне дерево, ясен, клен або береза. Так, наприклад, найякіснішим і довговічним на сьогоднішній день був і залишається дубовий паркет.

Ще одним важливим властивістю паркетного покриття, яке не можна не відзначити, є його здатність ставати міцніше з роками і змінювати колір при падінні сонячних променів на нього під певним кутом. Справа в тому, що деякі породи деревини під впливом сонячного світла та вологості змінюють свої властивості, набуваючи нових якостей. Одним з найяскравіших прикладів таких змін може послужити дубовий паркет. З роками деревина дуба стає міцнішою (деколи в неї навіть складно забити цвях). Така підлога наче стає кам’яним, що дозволяє зберігати йому первісний зовнішній вигляд довгі роки.

На сьогоднішній день існує декілька видів паркету:

Штучний (покриття являє собою окремі планки з деревини),
Мозаїчний (збирається з щитків, що складаються із зібраних паркетних планок),
Паркетні дошки (в основі такого покриття лежить масивна дошка підлоги),
Паркетні щити (покриття складається з дерев’яних щитів з набраними на них лицьовим шаром з планок).