Встановлення ламінату

На сьогоднішній день ламінат є одним з найміцніших, відносно дешевих і естетичних матеріалів, які набувають все більшої популярності. Ламінат виробляють з великої кількості різноманітних матеріалів, він буває абсолютно будь-якого виду і це його основні переваги. Важливо не забувати, що від того, наскільки якісно виконаний монтаж ламінату або його установка, настільки й довго він прослужить. Встановлення ламінату – це одна з найпопулярніших послуг на сьогоднішній день.

Монтаж ламінату та його установка – це досить відповідальні види робіт, які вимагають попереднього планування, спеціального обладнання і знання технології укладання. Встановлення ламінату повинно проводитися на попередньо підготовленій поверхні. Спочатку поверхню вирівнюють, на неї укладається спеціальна плівка, а потім вже проводять монтаж ламінату. У випадку, якщо установка ламінату виконана неякісно, то такий ламінат прослужить не більше, ніж 5 років.

Щоб не змінювати підлогу кожні 5-7 років, ми рекомендуємо використовувати тільки якісні ламіновані дошки і вдаватися до послуг тільки висококласних фахівців. У нашій компанії укладка ламінату проводиться максимально якісно і швидко, ми гарантуємо тривалий термін служби Вашого підлогового покриття. Довіртеся нам, і Ви точно залишитеся задоволені!