Шпаклювання паркету

Шпаклювання паркету

Наступним етапом після укладки, шліфування паркетного покриття є процес шпаклювання паркету, тобто маскування, вирівнювання подряпин і відколів деревини, тріщин у паркеті і щілин. Для шпаклювання паркету підбираються суміші кольору покладеної паркетної дошки.

Шпаклівки для паркету розрізняються складом, відтінком і хімічними властивостями. Від обраних характеристик залежить, наскільки низькою виявиться вартість матеріалів для шпаклівки паркету, щоб прибрати шви. Будівельні магазини пропонують шпаклівки для паркету за низькими цінами на основі розчинників водного складу.

Шпаклювання паркету виконується безпосередньо перед нанесенням лаку, воно призначене для підготовки поверхні підлоги до лакування. Кропітка робота, щоб закрити щілини паркету, коштує недорого, але відіграє важливу роль в процесі створення красивого покриття, позбавленого тріщин паркету.

Зовсім дешево прибрати щілини в паркеті можна самостійно. Головне – правильно підібрати відтінок розчину, який збігається з тоном паркетної дошки, потім ретельно пройтися по всій площі в пошуках подряпин. Після цього можна переходити до наступного етапу – лакування.